Днес от 17:00 ч. се проведе официална пресконференция в залата на Общината и бе изтеглен жребий за детския футболен турнир “Приморско лято” – 2018 г.  Стартът ще бъде даден на 31.05.2018г. от 9:30 ч.

ПРОГРАМА

ЧЕТВЪРТЪК 31.05.2018 г.

9:30 ч. – Откриване на турнира

ИГРИЩЕ 1 – ГРУПА “А”

10:00 ч. А1-А2 ФК “ЗВЕЗДИЧКА” БУРГАС – ФК “ЧЕРВЕНИ ДЯВОЛИ” ХАСКОВО

11:00 ч. А3-А4 ФК “ЦСКА” СОФИЯ – ФК “ЛЕВСКИ 1914” СОФИЯ

12:00 ч. А5-А6 ФК “ЛЕСКИ СОФИЯ 08-1914” – ФК “НАЦИОНАЛ” СОФИЯ

16:30 ч.  А4-А1 ФК “ЛЕВСКИ 1914” СОФИЯ – ФК “ЗВЕЗДИЧКА” БУРГАС

17:30 ч. А6-А3 ФК “НАЦИОНАЛ” СОФИЯ – ФК “ЦСКА” СОФИЯ

18:30 ч. А2-А5 ФК “ЧЕРВЕНИ ДЯВОЛИ” ХАСКОВО – ФК “ЛЕСКИ СОФИЯ 08-1914”

ИГРИЩЕ 2 – ГРУПА “Б”

10:00 ч. Б1-Б2 ФК “ДИТ” – ФК “ПИРИН”

11:00 ч. Б3-Б4 ФК “ЕТЪР” – ФК “ЧЕРНО МОРЕ”

12:00 ч. Б5-Б6 ФК “РОПОТАМО” – ФК “БЕРОЕ”

16:30 ч. Б4-Б1 ФК “ЧЕРНО МОРЕ” – ФК “ДИТ”

17:30 ч. Б6-Б3 ФК “БЕРОЕ” – ФК “ЕТЪР”

18:30 ч. Б2-Б5 ФК “ПИРИН” – ФК “РОПОТАМО”

ПЕТЪК 01.06.2018 г.

ИГРИЩЕ 1 – ГРУПА “А”

09:00 ч. А5-А4 ФК “ЛЕСКИ СОФИЯ 08-1914” – ФК “ЛЕВСКИ 1914” СОФИЯ

10:00 ч. А1-А3 ФК “ЗВЕЗДИЧКА” БУРГАС – ФК “ЦСКА” СОФИЯ

11:00 ч. А6-А2 ФК “НАЦИОНАЛ” СОФИЯ – ФК “ЧЕРВЕНИ ДЯВОЛИ” ХАСКОВО

16:00 ч. А5-А1 ФК “ЛЕСКИ СОФИЯ 08-1914” – ФК “ЗВЕЗДИЧКА” БУРГАС

17:00 ч. А4-А6 ФК “ЛЕВСКИ 1914” СОФИЯ – ФК “НАЦИОНАЛ” СОФИЯ

18:00 ч. А3-А2 ФК “ЦСКА” СОФИЯ – ФК “ЧЕРВЕНИ ДЯВОЛИ” ХАСКОВО

ИГРИЩЕ 2 – ГРУПА “Б”

09:00 ч. Б5-Б4 ФК „РОПОТАМО“ – ФК „ЧЕРНО МОРЕ“

10:00 ч. Б1-Б3 ФК “ДИТ”- ФК “ЕТЪР”

11:00 ч. Б6-Б2 ФК “БЕРОЕ”  – ФК “ПИРИН”

16:00 ч. Б5-Б1 ФК “РОПОТАМО” – ФК “ДИТ”

17:00 ч. Б4-Б6 ФК “ЧЕРНО МОРЕ” – ФК “БЕРОЕ”

18:00 ч. Б3-Б2 ФК “ЕТЪР” – ФК “ПИРИН”

СЪБОТА 02.06.2018 г.

ИГРИЩЕ 1

9:00 ч. А3-А5 ФК “ЦСКА” СОФИЯ – ФК “ЛЕСКИ СОФИЯ 08-1914”

10:00 ч. А4-А2 ФК “ЛЕВСКИ 1914” СОФИЯ  – ФК “ЧЕРВЕНИ ДЯВОЛИ” ХАСКОВО

11:00 ч. А1-А6 ФК “ЗВЕЗДИЧКА” БУРГАС – ФК “НАЦИОНАЛ” СОФИЯ

16:30 ч. Мач за 11 и 12 място

17:30 ч. Полуфинал 1

18:30 ч. Мач за 5 и 6 място

ИГРИЩЕ 2

9:00 ч. Б3-Б5 ФК “ЕТЪР” – ФК “РОПОТАМО”

10:00 ч. Б4-Б2 ФК “ЧЕРНО МОРЕ” – ФК “ПИРИН”

11:00 ч. Б1-Б6 ФК “ДИТ” – ФК “БЕРОЕ”

16:30 ч. Мач за 9 и 10 място

17:30 ч. Полуфинал 2

18:30 ч. Мач за 7 и 8 място

Коментари

Top